СЪСТАВ  И  ПРЕДСЕДАТЕЛИ  НА  ПОСТОЯННИТЕ  КОМИСИИ  КЪМ  ОбС – КОСТИНБРОД  2015 г. – 2019 г.

Комисия по бюджет, финанси и общинска собственост. /ИБФ/

  1. КЛАРА  ХРИСТОВА  КРЪСТАНОВА – Председател
  2. ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА
  3. АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА
  4. ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  5. Д-р СТОЯН ГЕНЧЕВ СТОЯНОВ

Комисия по местно самоуправление, нормативна уредба, регионална политика и евроинтеграция. /МС/

  1. ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА – Председател
  2. НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ БОРИСОВ
  3. ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ
  4. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  5. ЗОЯ НИКОЛОВА ЙОРДАНОВА

Комисия по устройство на територията и опазване на околната среда. /УТ/

  1. ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ – Председател
  2. МИЛЕН ТОДОРОВ ДИМИТРО
  3. ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕl
  4. АНЕТА СТРАХИЛОВА МИХАЛОВА
  5. Д-р СТОЯН ГЕНЧЕВ СТОЯНОВ

Комисия по благоустрояване и комунални дейности, транспорт, търговия, съобщения и туризъм. /ТТСУ/

  1. МИЛЕН ТОДОРОВ ДИМИТРОВ – Председател
  2. ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ
  3. АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА
  4. ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  5. Д-р СТОЯН ГЕНЧЕВ СТОЯНОВ

Комисия по икономическа и инвестиционна политика, приватизация и след приватизационен контрол и концесии. /ИПСК/

  1. АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА – Председател
  2. МИЛЕН ТОДОРОВ ДИМИТРОВ
  3. ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА
  4. КЛАРА ХРИСТОВА КРЪСТАНОВА
  5. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ

Комисия по образование, наука, култура и вероизповедания./ОНК/

  1. ЙОРДАНКА ГЪЛЪБОВА СПАСОВА – Председател
  2. НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ БОРИСОВ
  3. КРАСА ДИМИТРОВА КРИЛАШКА
  4. ЗОЯ НИКИЛОВА ЙОРДАНОВА
  5. МИЛЕНА  ЦВЕТАНОВА  АЛЕКСАНДРОВА

Комисия по здравеопазване, социална политика, спорт и проблемите на младежта. /ЗСМ/

  1. НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ БОРИСОВ – Председател
  2. КРАСА ДИМИТРОВА КРИЛАШКА
  3. ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ
  4. АНЕТА СТРАХИЛОВА МИХАЛОВА
  5. МИЛЕНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА

Комисия по предотвратяване и установяване на конфликт на интереси.

  1. КРАСА ДИМИТРОВА КРИЛАШКА – Председател
  2. КЛАРА ХРИСТОВА КРЪСТАНОВА
  3. Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  4. МИЛЕНА  ЦВЕТАНОВА  АЛЕКСАНДРОВА
  5. АНЕТА СТРАХИЛОВА МИХАЛОВА

Комисия по жилищно-спестовни влогове. /ЖСВ/

  1. ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ– Председател
  2. ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ
  3. ЙОРДАНКА ГЪЛЪБОВА СПАСОВА
  4. ЗОЯ НИКОЛОВА ЙОРДАНОВА
  5. Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ

Комисия по селско и горско стопанство.

  1. ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ – Председател
  2. Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  3. ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
  4. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  5. ЙОРДАНКА ГЪЛЪБОВА СПАСОВА