СЪСТАВ И ПРЕДСЕДАТЕЛИ НА ПОСТОЯННИТЕ КОМИСИИ КЪМ ОбС – КОСТИНБРОД

Комисия по бюджет, финанси и общинска собственост. /ИБФ/

  • КЛАРА  ХРИСТОВА  КРЪСТАНОВА – Председател;
  • ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА;
  • АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА;
  • ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ;

Комисия по местно самоуправление, нормативна уредба, регионална политика и евроинтеграция. /МС/

  • ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА – Председател;
  • НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ БОРИСОВ;
  • ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ;
  • ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ;
  • ЗОЯ НИКОЛОВА ЙОРДАНОВ.

Комисия по устройство на територията и опазване на околната среда. /УТ/

  • ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ – Председател;
  • МИЛЕН ТОДОРОВ ДИМИТРОВ;
  • ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ;
  • АНЕТА СТРАХИЛОВА МИХАЛОВА;
  • БОРИСЛАВ ИВАНОВ АПОСТОЛОВ.

Комисия по благоустрояване и комунални дейности, транспорт, търговия, съобщения и туризъм. /ТТСУ/

  • МИЛЕН ТОДОРОВ ДИМИТРОВ – Председател;
  • ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ;
  • АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА;
  • ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ;
  • БОРИСЛАВ ИВАНОВ АПОСТОЛОВ.

Комисия по икономическа и инвестиционна политика, приватизация и след приватизационен контрол и концесии. /ИПСК/

  • АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА – Председател;
  • МИЛЕН ТОДОРОВ ДИМИТРОВ;
  • ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА;
  • КЛАРА ХРИСТОВА КРЪСТАНОВА;
  • ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ.

Комисия по образование, наука, култура и вероизповедания./ОНК/

  • ЙОРДАНКА ГЪЛЪБОВА СПАСОВА – Председател;
  • НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ БОРИСОВ;
  • КРАСА ДИМИТРОВА КРИЛАШКА;
  • ЗОЯ НИКИЛОВА ЙОРДАНОВА;
  • МИЛЕНА  ЦВЕТАНОВА  АЛЕКСАНДРОВА;

Комисия по здравеопазване, социална политика, спорт и проблемите на младежта. /ЗСМ/

  • НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ БОРИСОВ – Председател;
  • КРАСА ДИМИТРОВА КРИЛАШКА;
  • ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ;
  • АНЕТА СТРАХИЛОВА МИХАЛОВА;
  • МИЛЕНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА.

Комисия по предотвратяване и установяване на конфликт на интереси.

  • КРАСА ДИМИТРОВА КРИЛАШКА – Председател;
  • КЛАРА ХРИСТОВА КРЪСТАНОВА;
  • Д-р АТАНС(АС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ;
  • МИЛЕНА  ЦВЕТАНОВА  АЛЕКСАНДРОВА;
  • АНЕТА СТРАХИЛОВА МИХАЛОВА.

Комисия по жилищно-спестовни влогове. /ЖСВ/

  • ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ– Председател;
  • ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ;
  • ЙОРДАНКА ГЪЛЪБОВА СПАСОВА;
  • ЗОЯ НИКОЛОВА ЙОРДАНОВА;
  • Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ.

Комисия по селско и горско стопанство.

  • ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ – Председател;
  • Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ;
  • ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ;
  • ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ;
  • ЙОРДАНКА ГЪЛЪБОВА СПАСОВА.