ПОСТОЯННИ КОМИСИИ КЪМ ОбС – КОСТИНБРОД 2019 г. – 2023 г.

Комисия по бюджет, финанси и общинска собственост. /ИБФ /

  1. ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА – Председател
  2. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  3. МАРИЯН РУМЕНОВ МЛАДЕНОВ
  4. ОЛЕГ МИТКОВ ЙОРДАНОВ
  5. АННА ЛЮДМИЛОВ РАДОВСКА

Комисия по местно самоуправление, нормативна уредба, регионална политика и евроинтеграция. /МС/

  1. ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ – Председател
  2. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  3. ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  4. АНАСТАСИЯ ПЕТРОВА ПОПОВА
  5. ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА

Комисия по устройство на територията и опазване на околната среда. /УТ/

  1. ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ – Председател
  2. СЛАВЕЙКА ВЕЛИНОВА ТАСКОВА
  3. ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
  4. МАРИАНА ИВАНОВА КРЪСТАНОВА
  5. АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА

Комисия по благоустрояване и комунални дейности, транспорт, търговия, съобщения и туризъм. /ТТСУ/

  1. МАРИЯН РУМЕНОВ МЛАДЕНОВ – Председател
  2. АНЕЛИЯ НЕДЯЛКОВА ВЕЛЕВА
  3. ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ
  4. ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  5. СЛАВЕЙКА ВЕЛИНОВА ТАСКОВА

Комисия по икономическа и инвестиционна политика, приватизация и следприватизационен контрол и концесии. /ИПСК/

  1. ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ – Председател
  2. ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА
  3. АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА
  4. ОЛЕГ МИТКОВ ЙОРДАНОВ
  5. МАРИЯН РУМЕНОВ МЛАДЕНОВ

Комисия по образование, наука, култура и вероизповедания./ОНК/

  1. АНАСТАСИЯ ПЕТРОВА ПОПОВА – Председател
  2. МАРИАНА ИВАНОВА КРЪСТАНОВА
  3. КРИСТИНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА
  4. ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА
  5. ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ

Комисия по здравеопазване, социална политика, спорт и проблемите на младежта. /ЗСМ/

  1. КРИСТИНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА – Председател
  2. ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ
  3. ОЛЕГ МИТКОВ ЙОРДАНОВ
  4. Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  5. ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА

Комисия по предотвратяване и установяване на конфликт на интереси.

  1. СЛАВЕЙКА ВЕЛИНОВА ТАСКОВА – Председател
  2. ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА
  3. Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  4. ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  5. ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ДЕЛЧЕВ

Комисия по жилищно-спестовни влогове. /ЖСВ/

  1. АНЕЛИЯ НЕДЯЛКОВА ВЕЛЕВА – Председател
  2. ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ДЕЛЧЕВ
  3. Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  4. АНАСТАСИЯ ПЕТРОВА ПОПОВА
  5. ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ

Комисия по селско и горско стопанство.

  1. ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ – Председател
  2. МАРИАНА ИВАНОВА КРЪСТАНОВА
  3. ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
  4. ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ДЕЛЧЕВ
  5. АНЕЛИЯ НЕДЯЛКОВА ВЕЛЕВА
109 посещения общо 1 посещения за деня