ПОСТОЯННИ КОМИСИИ КЪМ ОбС – КОСТИНБРОД 2019 г. – 2023 г.

Комисия по бюджет, финанси и общинска собственост. /ИБФ /

  • ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА – Председател
  • ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  • МАРИЯН РУМЕНОВ МЛАДЕНОВ
  • ОЛЕГ МИТКОВ ЙОРДАНОВ
  • АННА ЛЮДМИЛОВ РАДОВСКА

Комисия по местно самоуправление, нормативна уредба, регионална политика и евроинтеграция. /МС/

  • ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ – Председател
  • ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ
  • ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  • КАМЕЛИЯ ДИМИТРОВА ВЕЛКОВА
  • ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА

Комисия по устройство на територията и опазване на околната среда. /УТ/

  • ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ – Председател
  • СЛАВЕЙКА ВЕЛИНОВА ТАСКОВА
  • ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
  • МАРИАНА ИВАНОВА КРЪСТАНОВА
  • АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА

Комисия по благоустрояване и комунални дейности, транспорт, търговия, съобщения и туризъм. /ТТСУ/

  • МАРИЯН РУМЕНОВ МЛАДЕНОВ – Председател
  • АНЕЛИЯ НЕДЯЛКОВА ВЕЛЕВА
  • ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ
  • ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  • СЛАВЕЙКА ВЕЛИНОВА ТАСКОВА

Комисия по икономическа и инвестиционна политика, приватизация и следприватизационен контрол и концесии. /ИПСК/

  • ДИМИТЪР ИВАНОВ ГРИГОРОВ – Председател
  • ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА
  • АННА ЛЮДМИЛОВА РАДОВСКА
  • ОЛЕГ МИТКОВ ЙОРДАНОВ
  • МАРИЯН РУМЕНОВ МЛАДЕНОВ

Комисия по образование, наука, култура и вероизповедания./ОНК/

  • КАМЕЛИЯ ДИМИТРОВА ВЕЛКОВА – Председател
  • МАРИАНА ИВАНОВА КРЪСТАНОВА
  • КРИСТИНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА
  • ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА
  • ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ

Комисия по здравеопазване, социална политика, спорт и проблемите на младежта. /ЗСМ/

  • КРИСТИНА ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА – Председател
  • ИВАН НИКИФОРОВ ИВАНОВ
  • ОЛЕГ МИТКОВ ЙОРДАНОВ
  • Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  • ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА

Комисия по предотвратяване и установяване на конфликт на интереси.

  • СЛАВЕЙКА ВЕЛИНОВА ТАСКОВА – Председател
  • ДАНИЕЛА ПЕТРОВА СТАНКОВА
  • Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  • ИГНАТ ГЮРОВ ГЮРОВ
  • ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ДЕЛЧЕВ

Комисия по жилищно-спестовни влогове. /ЖСВ/

  • АНЕЛИЯ НЕДЯЛКОВА ВЕЛЕВА – Председател
  • ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ДЕЛЧЕВ
  • Д-р АТАНАС СТОЙЧЕВ ТЕНЕВ
  • КАМЕЛИЯ ДИМИТРОВА ВЕЛКОВА
  • ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ

Комисия по селско и горско стопанство.

  • ДИМИТЪР СТОЯНОВ НАЙДЕНОВ – Председател
  • МАРИАНА ИВАНОВА КРЪСТАНОВА
  • ЖИВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ
  • ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ДЕЛЧЕВ
  • АНЕЛИЯ НЕДЯЛКОВА ВЕЛЕВА
1073 посещения общо 2 посещения за деня